SEZON COMPETIȚIONAL 2017-2018
LOTURI BIATLON
SENIORI FEMININ |
SENIORI MASCULIN |
1. TOFALVI EVA – CSV – 1978 | 1. PUCHIANU CORNEL – CSA – 1989 |
2. PIŞCORAN LUMINIŢA ELENA – DIN -1988 | 2. BUTA GEORGE RĂZVAN – DIN – 1993 |
3. COTRUS ANA LARISA – CSA – 1997 | 3. FAUR NICOLAE REMUS-SCG-1989 |
4. MARTON ENIKO – CMC – 1999 | 4. UNGUREANU MARIUS PETRICĂ – SCG – 1994 |
5. HAJDU TIMEEA – CMC – 1999 | 5. POP GHEORGHE IULIAN – SCG – 1993 |
6. POTYO KATALIN – CMC-1999 | 6. ȘERBAN DENIS GEORGIAN-CSA-1991 |
7. GEGO HUNOR – CSV- 1996 | |
8. FLORE RAUL ANTONIO– CSA- 1997 | |
COLECTIV TEHNIC: | ANTRENORI : |
MARTON SIMON – ANTRENOR COORONATOR | GÎRNIȚĂ GHEORGHE – ANTRENOR COORDONATOR |
STOIAN GHEORGHE – ANTRENOR FEMININ | VASILE GHEORGHE – ANTRENOR MASCULIN |
KINETOTERAPEUT: BACHNER ISTVAN LASZLO | PELIN GHEORGHE – ANTRENOR IBU |
MASEUR: NOGY ETELKA | MAZILU DANIEL – ANTRENOR IBU |
MEDIC: DAN TANASE | |
ASISTENT MEDICAL: DANICEL CONSTANTIN | |
EXPERT -TOMESCU VALERIU | |
BIOCHIMIST: DOREL TOCITU | |
MASEUR: MOȘOIU CRISTIAN | |
SERVICE-MEN- GERBACEA ROLAND | |
PSIHOLOG – COCIOȘ ADRIAN EMILIAN- (0745.549.971) | |
JUNIORI FEMININ |
JUNIORI MASCULIN |
1. POTYO KATALIN-CMC-1999 | 1. MUNTEANU DANIEL – SDR – 1998 |
2. HAJDU TIMEA-CMC – 1999 | 2. BUTA FLORIN CĂTĂLIN – DIN– 1998 |
3. RĂŞINĂ MARIA LUISA – CSA – 1997 | 3. COLȚEA GEORGE MARIAN –SDR – 2000 |
COLECTIV TEHNIC : | COLECTIV TEHNIC : |
SZILARD MARTON –ANTRENOR | ȘNEAGA VASILE – ANTRENOR |
CZONT ATTILA – MASEUR | GÎRBACEA GHEORGHE – ANTRENOR |
LOT NATIONAL CNOPJ
FEMININ |
MASCULIN |
1. VANCSA SZILVIA- SMC – 2001 | 1. KOVACS TAMAS – SMC – 2001 |
2. CSASZAR REKA – SMC- 2001 | 2. GRUMEZA ROBERT-SDR – 2001 |
3. LACZKO VIVIEN – SMC – 2001 | 3. DUICU ADELIN MIODRAG -SDR – 1999 |
4. MEZDREA ANDREEA – SVD – 2001 | 4. COLȚEA GEORGE MARIAN – SDR – 2000 |
COLECTIV TEHNIC : | |
ANTRENOR: ȘNEAGA VASILE | |
GÎRBACEA GHEORGHE | |
MEDIC: PĂTRU CRISTINA |
LOT NATIONAL CNOPT
FEMININ |
MASCULIN |
1. MARTON ENIKO – CMC – 1999 | 1. GEGO HUNOR –CSV – 1996 |
2. HAJDU TIMEA – CMC – 1999 | 2. FLORE RAUL ANTONIO– CSA -1997 |
3. POTYO KATALIN – CMC – 1999 | 3. KONCSAG TAMAS – CMC – 1997 |
SZILARD MARTON –ANTRENOR | |
CZONT ATTILA – MASEUR |
LOTURI SCHI FOND
SENIORI FEMININ |
SENIORI MASCULIN |
1. SARA TIMEEA (LORINCZ)- DIN- 1992 | 1. PEPENE PAUL CONSTANTIN – DIN – 1988 |
2. HOGIU PETRICĂ – MBN- 1991 | |
3. POPA RAUL MIHAI – DIN – 1997 | |
4. CIOANCĂ ALIN FLORIN-MBN-1995 | |
ANTRENOR COORDONATOR: LUNGOCIU IOAN | ANTRENOR : BORCA DANIEL |
CERUITOR: BORNETTI FAUSTO | ANTRENOR SECUND: CARLO ZOLLER |
EXPERT :TOMESCU VALERIU | |
ASISTENT MEDICAL:DANICEL CONSTANTIN | |
NUTRITIONIST: MARTIN ADRIAN | |
CUPȘA MIHAI | |
PREPARATOR FIZIC: FLORIN TAȘCĂ |
LOT NATIONAL CNOPJ
FEMININ |
MASCULIN |
1. ANDRECA IOANA GEORGIANA – GBN – 2001 | 1. FORIKA SZABOLCS – SGH – 2001 |
2. ANDRECA MARIA DUMITRELA – GBN – 2001 | 2. DOLHĂSCU FLORIN ROBERT – SDR – 2001 |
3. PĂVĂLEAN FLAVIUS CONSTANTIN– GBN – 2002 | |
ANTRENORI: TERCIU COSTEL | |
POTÎNGĂ ANDREI | |
MASEUR : LUCA DAN |
LOT NATIONAL CNOPT
FEMININ |
MASCULIN |
1. DARVAS ZSANNET BERNADETTE – SGH-2000 | 1. ABABEI IULIAN – STP – 1999 |
2. KEMENES ANNA – SGH – 2000 | 2. DÂRȚU LUNIC VALENTIN-SVD – 2000 |
ANTRENORI: JANOSI ISTVAN | |
POPONECI IOAN | |
MASEUR – SÎTĂ RĂZVAN |
LOTURI NATIONALE SCHI SĂRITURI
FEMININ |
MASCULIN |
1. HARALAMBIE DANIELA VASILICA –DIN – 1997 | 1. PÎTEA IULIAN SORIN– SDR- 1997 |
2. TRÂMBIŢAŞ ANDREEA DIANA– BVA– 2000 | 2. MITROFAN NICOLAE SORIN– BVA – 1999 |
3. MILITARU CARINA ALEXANDRA –BVA – 2001 | 3. PĂCURAR RADU MIHAI– SDR – 2001 |
4. CHINDRIŞ MARIA DARIA– DIN- 2003 | 4. FARKAS HUNOR– DIN – 2001 |
5. STEFANUTA BIANCA ELENA– CSU – 1998 | 5. FELDOREAN ANDREI– DIN – 2000 |
6. SPULBER MIHNEA ALEXANDRU– DIN- 2000 | |
7. CACINA DANIEL ANDREI– SDR – 2001 | |
COLECTIVUL TEHNIC : | |
PAUL GANZENHUBER – ANTRENOR COORDONATOR | SPULBER FLORIN – ANTRENOR COORDONATOR |
MAGDO CSABA – ANTRENOR PRINCIPAL | BALINT LORINCZ – ANTRENOR PRINCIPAL |
BELDEA CONSTANTIN – ANTRENOR SECUND | GEREA GHEORGHE – ANTRENOR CNOPJ |
TUDOR REMUS – MASEUR | BĂILĂ GHEORGHE – ANTRENOR |
MEDIC – STAICU VERONICA | COMĂNESCU ADRIAN – SERVICE MAN |
PEPENE MIHAI – SERVICE MAN |
LOT NATIONAL CNOPJ
FEMININ |
MASCULIN |
1. CHINDRIȘ MARIA DARIA – DIN – 2003 | 1. BUTARU MARIO – SDR – 2003 |
2. TELEANU ALEXANDRA IOANA – SDR – 2003 | 2. SĂNDULESCU ROBERT ȘTEFAN – SAC – 2003 |
GEREA GHEORGHE –ANTRENOR | |
RADU OTELEA – ANTRENOR |
LOT NATIONAL CNOPT
FEMININ |
MASCULIN |
1. TRÂMBIȚAȘ ANDREEA DIANA – BVA – 2000 | 1. PÎTEA IULIAN SORIN – DIN – 1997 |
2. MILITARU CARINA ALEXANDRA – BVA – 2001 | 2. MITROFAN SORIN NICOLAE– BVA – 1999 |
SPULBER FLORIN: ANTRENOR | |
BĂILĂ GHEORGHE: ANTRENOR |
LOTURI NATIONALE SNOWBOARD
SENIORI FEMININ |
SENIORI MASCULIN |
1. CHERECHEŞ LUANA– CBS – 1996 | 1. KINDA GEZA LORANT– RID – 1983 |
COLECTIV TEHNIC | |
STAICU FLORIN – ANTRENOR |
JUNIORI FEMININ |
JUNIORI MASCULIN |
1. REISZ ZOLTAN –RID -1998 | |
2. ISZLAY MATYAS –RID – 2000 | |
3. POPA SILVIU – RID – 2002 | |
FAZEKAS ANDREAS – ANTRENOR
|
LOTURI SCHI ALPIN
LOT NATIONAL
SENIORI FEMININ |
SENIORI MASCULIN |
1. CAILL ANIA MONICA–DIN – 1995 | 1. BARBU ALEXANDRU GEORGE –DIN- 1987 |
2. CIOCĂNEL RALUCA GEORGIANA– SCA -1996 | 2. ACHIRILOAIE IOAN VALERIU – COR – 1990 |
COLECTIV TEHNIC: | |
BARBU SEBASTIAN – ANTRENOR COORDONATOR | |
TANȚOȘ TIBERIU – ANTRENOR | FRĂȚILĂ MARCEL- ANTRENOR |
LOT JUNIORI
FEMININ |
MASCULIN |
1. CAILL ANDRA CORINNE–DIN – 1997 | 1. ŞTEFĂNESCU ALEXANDRU ŞTEFAN – DIN -1999 |
2. TRIFU LEA ALESSANDRA– CBS -2000 | 2. OLTEANU MIHNEA IOAN– COR- 1999 |
3. TOTH KRISZTINA – SMC – 2000 | |
COLECTIV TEHNIC: | |
CRISTEA FLORIN – ANTRENOR |
LOT FOTE
FEMININ |
MASCULIN |
1. CONSTANTIN MARIA IOANA – SPR – 2001 | 1. BORDI IOAN ALEX. – COR – 2001 |
2. TÂRȘIA VALERIA MARIA – SSB- 2001 | 2. OLTEANU HORIA ANDREI – COR – 2001 |
COLECTIV TEHNIC: | |
OLARU MIHAI – ANTRENOR | |
ILIESCU DAN – ANTRENOR |